Facebook Twitter

Orlando

Büyülü diyarlarda eğlenmek isteyenlerin ?ehridir Orlando. 1971'de kurulmuş olan Disney World son yıllarda neredeyse şehrin varoluş nedeni olmuştur.

Devamını oku: Orlando

Las Vegas

Nevada eyaletinde bulunan Las Vegas, Amerika'nın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olup, 24 saat canlı ve dinamiktir.

Devamını oku: Las Vegas

San Diego

San Diego'nun bir çok ünlü yerini, Traffic filminde La Jolla'yı, bir sinema klasiği olmuş Top Gun filminde Miramar Askeri Hava Alanı'nı belki gördünüz.

Devamını oku: San Diego

Chicago

Chicago, Illinois eyaletinin Michigan gölü kıyısında kurulmuş olan, Amerika'nın üçüncü büyük ve Orta Batı'nın en büyük şehridir.

Devamını oku: Chicago

Boston

New England Bölgesi'nin Massachusetts eyaletinde bulunan Boston şehri, hem kültürel hem de tarihsel geçmişi ile Amerika'nın önemli şehirleri arasında yer alıyor.

Devamını oku: Boston

Washington D.C.

Amerika denilince akla ilk gelen görüntü New York'daki ünlü Özgürlük Anıtı ise ikincisi de beyaz kubbeli yapı olarak da tanınan ve deyim yerindeyse Amerika'nın alamet-i farikası olarak bilinen Washington D.C.'deki "Capitol Hill" dir.

Devamını oku: Washington D.C.

Miami

Florida eyaletinin gözde şehirlerinden biri olan Miami, Amerika'nın diğer şehirlerinin klasik yapısına oranla farklı görüntülere ve kültürlere sahip tri-ethnic bir şehirdir.

Devamını oku: Miami

San Francisco

San Francisco körfezine, Golden Gate köprüsüne ve Pasifik Okyanusu’na bakan evler, rengarenk bir kültür, dünyanın tartışmasız en iyi restoranları ve iki taş atımı ötede rüya güzellikte şehirler...

Devamını oku: San Francisco

New York

New York eyaletinde bulunan New York City, Amerika'nın en büyük şehri ünvanına sahip 24 saat canlı ve dinamik bir şehirdir.

Devamını oku: New York

Los Angeles

Los Angeles… Amerika içindeki ayrı ülke. Kaliforniya eyaletinin gözbebeği, dünyanın en zengin şehirlerinden biri (eyalet olarak dünyanın beşinci en zengin bölgesi).

Devamını oku: Los Angeles

Seri İlanlar


  • % indirimle $ yerine $0
    Promo Kodu: