Facebook Twitter

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu ABD’de Yerleşik Türk Girişimciler İftar Yemeği

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu  ABD’de  Yerleşik Türk Girişimciler İftar Yemeği


 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu ve Dünya Türk İş Konseyi Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu 7-10 Temmuz 2014 tarihleri arasında ABD’nin Başkenti Washington DC’yi ziyaret edecektir.
 
Ziyaret kapsamında Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu’nun ve DEİK Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Murat Yalçıntaş’ın katılımlarıyla 10 Temmuz 2014 günü, 18.00-22.00 saatleri arasında “Amerika’da Yerleşik Türk Girişimciler ve Profesyoneller Toplantısı” düzenlenecektir.  Toplantı programı ve mekanı aşağıda yer almaktadır.
 
Söz konusu toplantıya iştirak ederek Amerika’da yerleşik Türk iş dünyasının geleceğine ilişkin görüş ve önerilerinizle katkıda bulunmanızdan büyük memnuniyet duyulacaktır. Katılım teyitlerinizin, isim-soyisim, kurum-firma, cep telefonu bilgilerinizle birlikte, 9 Temmuz 2014 çarşamba günü mesai bitimine kadar DEİK’e (Gamze Eren  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) iletilmesi şükranla karşılanacaktır.
 
Anılan toplantıya katılmanızı diler, saygılar sunarım.

Seri İlanlar


  • % indirimle $ yerine $0
    Promo Kodu: